Zakłady Baseball

Zakłady Baseball

To nie jest wiadomość, że chociaż wiele miłośników sportu robić zakłady baseball, wynik zawsze naturalnie ma prawdopodobieństwo 50-50. Teraz, biorąc pod uwagę fakt, że prawdopodobieństwo to ma nieprawdopodobny wynik, możemy być pewni, że na pewno nie wie, jak postawić jest sztuką, która musi być badana z prawie taką samą siłą psychiczną kursie inżynierskim. Tylko żartuje. Poprzez zrozumienie tego, http://www.oszustwo.net/ zrobisz filozofię hazardu dla siebie i upewnić się, że z taką teorią, które masz dostęp i przetestowany, to jest słuszne i ważne. Można również uznać, że pomimo faktu, że czasem coś pójdzie nie tak, to twoja filozofia powinna działać w zasadzie 90% czasu. Innymi słowy, prawie nigdy nie powinno być źle. Filozofia ta twoja powinna być jak zestaw reguł, które trzymają was w kolejce, ponieważ chroni zarówno Ciebie i Twoje pieniądze.samochód sportowy

Choć na boisku, gracze starają się zrobić wszystko, aby wygrać. Widzowie z drugiej strony, tylko przewidzieć, kto będzie, a kto nie wygra. W lepsi nie może być zgadywaniem. Praktycznie trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem meczu, kto wygra. Wiedząc o tym nie może być czystym zgadywania, ale umieszczając ones umiejętności analityczne ćwiczyć. Analizowanie i strategizing pozwoli Ci zaoszczędzić od większego bólu, który na pewno jest ból spowodowany utratą cennego pieniądze w kółko. To nie tak jak ci, którzy zachowują wygraną są bardziej „baseball błogosławiony”, ale dlatego, że zanim postawisz, uczą wynik jak ślepiec deszyfrowania zagadkę.

Jak obstawiać

Baseball jest bardzo trudna gra. Wielu ludzi patrzy na tablicy ogłoszeń i faktycznie się mylić, co oznaczają te liczby. Na przykład -140 lub +120. Jankesi mogą być -140 i grają z czerwonych skarpetek, które są +120. Co zrobić, to Yankees -140 oznacza chcesz postawić 140 $ do wygrania 100 lub $ 14 będzie trzeba umieścić do wygrania dla każdego 10. Więc to oznacza, że ​​będzie można lokować z Yankees za $ 28 do wygrania 20 czy chcesz na drugą stronę, Red Socks +120 będzie rozklejanie 100 $ do wygrania 120. oznacza to, że całkowity powrót byłby $ 220. Można również postawić przez runlines jak powiedzenie może -1.5 z Yankees i Red Socks są +1,5. Tak więc w przypadku, gdy nie chcemy postawić z Yankees w -140 i myślisz Yankees zamiar wygrać więcej niż bieg, można wziąć Yankees -1.5 przejazdy, powiedzmy + 1,10 $ lub 1,20 $. W ten sposób stają się po stronie plus. Lub jeśli chcesz Czerwonej skarpetkę za +1.5 przejazdy, można wziąć swoje +1,5 biegnie na przykład z ich -120 moneyline. http://www.oszustwo.net/zaklady-sportowe/ Również mają sumy w baseball na podstawie których można postawić. W regularnym polu, mogą istnieć dwa dzbany, którzy nie są bardzo dobre z wysokimi średnimi zarobionych run (ERA) i postawić w sumie 9. Można postawić sumę powyżej lub poniżej 9 opiera się na połączeniu obu zespołów wynik.

Zakłady Baseball

Wyobraź sobie czerwonych skarpetek przy stratach trzy mecze z rzędu, w serii czterech gier. Normalnie można bezpiecznie założyć, oparta na zaufaniu, że jak na ziemi będą sobie pozwolić na utratę ostatnią grę. Więc mówiąc są one wymagalne wygrać może doprowadzić do zakładu. Ale to nie jest, jak chcesz grać. Chcesz, aby postawić zakład z zespołem, który gra bardzo dobrze w baseball, prawdopodobnie wygrał cztery do pięciu meczów z rzędu i chcemy także, aby trzymać z tym zespołem, nawet gdy traci, ponieważ może być w stanie uzyskać je jako słabszego, jak dwa lub trzy spośród gry z serii czterech gier. Kłucie z zespołami przez cały gdyż wygrać dostaje je na plus. Czy to + $ 1.10 i więcej.

Dzbany znaczenia dużo i nie chcesz spojrzeć na ich statystyki wraz z ich działań nad biegiem lat i ich wcześniejszych zapisów z tytułu poszczególnych zespołów. Jest to bardzo ważne, ponieważ niektóre dzbany mają przewagę nad niektórymi zespołami, a nawet w niektórych przypadkach farszów. Po całej tej analizie, możemy pogodzić się, że można postawić na podstawie: -Moneylines -Funkcje i sezonu wygrywa Linie -5-rundzie -Runlines -Totals -Alternate Runlines Badając te punkty w szczegółach w odniesieniu do aktywności Każdy zespół może cię uratować z zakładami baseball kłopoty. Książka Bovada Sport może być również bardzo pomocne dla celów zakładów maksymalnie $ 250 darmowych zakładów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *